logo sk-architekci.

Pracownia„Natura jest niewygodna. Trawa jest twarda, wilgotna, pełna obrzydliwych insektów. Gdyby natura była wygodna, ludzkość nie wymyśliłaby architektury.

Oscar WildePracownia architektoniczna SK-ARCHITEKCI powstała w 2011 roku, bazując na doświadczeniach z branży architektonicznej i pokrewnych, zdobywanych nieprzerwanie od roku 2001. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania architektoniczno-budowlanego, prowadzenia inwestycji budowlanych, a także nadzoru autorskiego.

Przywiązujemy dużą wagę do szczegółowego opracowania dokumentacji na każdym etapie procesu projektowego. Dbałość o szczegóły, klarowność projektów oraz terminowość to cechy przewodnie towarzyszące naszej pracy. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, poszukujemy oryginalnych i niepowtarzalnych rozwiązań. Stawiamy na funkcjonalność, harmonię z otoczeniem, elegancję i prostotę rozwiązań. Naszym zadaniem jest pomoc w realizacji planów i oczekiwań Klienta, dlatego nasze projekty powstają w ścisłej współpracy z inwestorami, z dbałością o spełnienie ich indywidualnych oczekiwań.

Współpracujemy z zespołem profesjonalnych i doświadczonych inżynierów branżowych, sprawdzonymi kosztorysantami, rzeczoznawcami a także firmami wykonawczymi.